Softwash – skuteczne mycie i impregnacja domów

Softwash to metoda hydrodynamiczna, która pozwala na perfekcyjne oczyszczenie niemal każdej powierzchni. Mycie niskociśnieniowe eliminuje konieczność piaskowania lub wykorzystania myjki ciśnieniowej, ponadto wyklucza również ryzyko powstania przypadkowych szkód i uszkodzeń na danej powierzchni. Metoda wykorzystuje wodę o delikatnym ciśnieniu, która dzięki zastosowaniu środków chemicznych Sofwash umożliwia skuteczne pozbycie się: 

 • brudu 
 • alg 
 • glonów 
 • drobnoustrojów mikroorganizmów 
 • zacieków
 • mchu
 • grzybów 
 • pleśni  

Niskociśnieniowe mycie domów pozwala nie tylko na przywrócenie im dawnego wyglądu, ale również zapewnia długotrwały efekt. Softwash jest uznawany obecnie za najlepsze rozwiązanie na rynku. Jest w stanie zaspokoić potrzeby większości klientów. Można ją wykorzystać do mycia domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów spółdzielni mieszkaniowych, czy infrastruktury użyteczności publicznej.

Czysta siedziba to czysty zysk

Wygląd budynku twojej firmy świadczy o jakości oferowanych przez Ciebie usług. Ważne jest utrzymanie wyglądu zewnętrznego siedziby na najwyższym poziomie. Obiekty utrzymane w czystości, w dobrym stanie technicznym budują pozytywny wizerunek firmy.  Jest to kluczowe z perspektywy potencjalnego klienta. Każda nieruchomość jest wystawiona na działanie różnych czynników atmosferycznych praktycznie przez cały czas. Zanieczyszczenia bardzo szybko osiadają na każdym rodzaju powierzchni i z czasem nawarstwiają się. Jeśli nie zadbasz o regularne czyszczenie swojej siedziby nagromadzony brud i idące za tym pleśnie, grzyby i mchy będą negatywnie wpływać na postrzeganie Twojej marki przez kontrahentów. Softwash jest w tej kwestii długotrwałym i sprawdzonym rozwiązaniem. Pomoże Ci nie tylko uporać się z najbardziej wymagającymi zanieczyszczeniami, ale także pomoże zaoszczędzić na kosztach mycia. Ze względu na to, że przeprowadzenie impregnacji jest możliwe w czasie procesu czyszczenia powoduje, że rezultat mycia utrzymuje się bardzo długo po zakończeniu prac. 

Jak wygląda proces mycia Softwash i impregnacji danej powierzchni?

 

 • Analiza obiektu i ustalenie konkretnego terminu

Do każdego obiektu należy podejść w sposób indywidualny. Większość budynków najlepsze lata świetności ma już za sobą. Z tego względu ważne jest przeprowadzenie odpowiedniego rozeznania i dopasowania sprzętu do potrzeb klienta. Przyjedziemy i na miejscu dobierzemy zakres usług w oparciu o konkretną powierzchnię. Następnie dopasujemy także odpowiednią datę realizacji. Możliwe jest również mycie testowe wybranego fragmentu domu. 

 • Usuwanie zabrudzeń biologicznych

Czyszczenie Softwash zaczyna się od pokrycia powierzchni środkiem czyszczącym poprzez natryskiwanie. Chemia stosowana przy myciu niskociśnieniowym eliminuje porosty, mchy i inne zabrudzenia mikrobiologiczne. Zaledwie po kilku minutach widoczne są pierwsze rezultaty mycia. 

 • Mycie właściwe

Oczyszczona powierzchnia zostaje następnie pokryta detergentem, który wsiąka w głąb elewacji. Użycie Softwash wypłukuje resztki mikroorganizmów, które przetrwały poprzedni krok. Środek zabezpiecza także elewację przed ponownym rozkwitem flory biologicznej. 

 • Impregnacja

Na koniec powierzchnia zostaje pokryta środkiem impregnującym. Pozwala on na dłuższe utrzymywanie się efektów wizualnych. Ponadto impregnacja zabezpiecza dany budynek przed porastaniem mchami i porostami przez kilka następnych lat. 

 

Warto skorzystać w tej kwestii z usług profesjonalnej firmy świadczącej usługi związane z czyszczeniem. Nie warto robić tego na własną rękę. Jest to czasochłonne, a także może prowadzić do powstania przypadkowych uszkodzeń. Eksperci z pewnością przywrócą dawny wygląd Twojego domu lub siedziby oraz zadbają o jego bezpieczeństwo. 

Softwash – nadaj świeżość swojemu domowi lub firmie!

Współcześnie metody hydrodynamiczne są bardzo popularne. Na rynku jest dostępna masa różnego typu rozwiązań i metod. Dlaczego więc warto skorzystać z mycia Softwash, a nie przykładowo, mycia wysokociśnieniowego? Niskociśnieniowe czyszczenie powierzchni jest obecnie najbardziej zaawansowaną techniką hydrodynamiczną. Pozwala skutecznie usunąć każdy rodzaj zabrudzeń z dowolnej powierzchni. Ponadto jest stuprocentowo bezpieczna dla obiektów budowlanych i środowiska naturalnego. Tradycyjne metody mogą powodować ścieranie się czyszczonej powierzchni. Natomiast Softwash jest o wiele bezpieczniejszy niż jakakolwiek inna metoda. Poza tym efekty mycia niskociśnieniowego utrzymują się bardzo długo. Zanieczyszczenia z reguły mają podłoże w postaci mikroorganizmów, które z czasem powstają na zabrudzonych powierzchniach i przez to są wyjątkowo trudne do usunięcia. Z tego względu warto zdecydować się na czyszczenie przy użyciu chemii Softwash. Pozwala ona nie tylko wyeliminować mchy, grzyby i porosty, ale także zabezpieczyć budynek przed ich ponownym rozkwitem.

 

Nadal zastanawiasz się nad zastosowaniem mycia niskociśnieniowego Softwash? Skontaktuj się z Nami! Doradzimy ci w wyborze odpowiedniej metody czyszczenia Twojego domu! Od wielu lat zajmujemy się usługami na terenie całego województwa pomorskiego. Myjemy powierzchnie w okolicach: 

 • Sopotu 
 • Gdańska  
 • Gdyni 

 


Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalistów specjalizujących się w czyszczeniu elewacji domów
i dachów? Od wielu lat zajmujemy się myciem różnego rodzaju powierzchni
na terenie województwa pomorskiego. Wykonujemy usługi w miastach:

trójmiasto

Trójmiasto

gdańsk

Gdańsk

gdynia

Gdynia

Gwarantujemy efekty widoczne w całym mieście!

Umów się i zamów powierzchnie testową!

zadzwoń już teraz

softwash24.pl 2019 | wszelkie prawa zastrzeżone