Firma czyszcząca – specjalistyczne, czy samodzielne mycie?

Mycie okien tylko z pozoru wydaje się prostą i szybką czynnością. Prawda jest taka, że codzienne obowiązki, praca czy nawet umiejscowienie okna mogą być przyczyną trudności z utrzymaniem ich w należytej czystości. Firma czyszcząca może bardzo łatwo zająć się nimi i utrzymać je w perfekcyjnym stanie. Lepiej jest zajmować się szybami samemu czy wynająć specjalistów w tej dziedzinie? Dowiesz się tego właśnie w tym artykule! 

Firma czyszcząca – czyszczenie szyb i elewacji w przedsiębiorstwach i domach

Profesjonalne firmy oferują wysokiej jakości usługi związane z myciem okien na dowolnej wysokości. Specjaliści mogą zająć się powierzchniami o różnym kształcie i powierzchni (nawet bardzo dużej). Nie ma znaczenia, czy jest to małe biuro, czy ogromny biurowiec. Pewne jest jedno – wykonają niezbędne prace w o wiele krótszym czasie, niż ten w którym zrobiłbyś to sam lub jeden z pracowników zobowiązanych przez Ciebie do wykonania tego zadania. W tym wypadku efekty również widoczne będą o wiele dłużej niż w przypadku samodzielnego czyszczenia. Firma czyszcząca dokładnie oczyści nawet trudno dostępne miejsca. Ponadto wykona niezbędne czynności z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Bardzo często zwykła gąbka, szmatka i standardowy detergent mogą okazać się nieskuteczne w przypadku wieloletnich zabrudzeń. Niezbędne będzie wtedy użycie specjalistycznego sprzętu takiego jak np. chemia softwash oraz wykorzystanie doświadczenia w usuwaniu zanieczyszczeń. Z reguły wyczyszczenie szyb nie jest możliwe bez zatrudnienia profesjonalnej firmy sprzątającej. Czy jest to droga usługa? Zdecydowanie nie, pozwala zaoszczędzić za to mnóstwo czasu i energii. Ceny mycia okien są niezwykle atrakcyjne. Szczególnie jeśli są częścią specjalnych pakietów usługowych.

Firma czyszcząca – dlaczego warto? 

Idealnie czyste okna stanowią nie tylko wizytówkę firmy, ale sprawiają także, że więcej dziennego światła dostaje się do wnętrza budynku. Ilość światła ma ogromny wpływ na samopoczucie pracowników, a w przypadku domów prywatnych na domowników. O stan powierzchni zewnętrznych budynku należy dbać regularnie, stare zabrudzenia są o wiele trudniejsze, a przez to droższe do usunięcia. Zanieczyszczenia osiadają na dosłownie każdym rodzaju powierzchni i nawarstwiają się. Nieregularne czyszczenie siedziby sprawia, że nagromadzony brud zmienia się w pleśnie i mchy, które z pewnością negatywnie wpłyną na postrzeganie Twojej marki. Firma czyszcząca jest w tej kwestii sprawdzonym rozwiązaniem, które gwarantuje długotrwałe efekty. Pomoże Ci nie tylko uporać się z nawet najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami, ale doradzi Ci jak zaoszczędzić na kosztach mycia. Firma czyszcząca może ponadto systematycznie dbać o budynek za Was. Jest to z reguły część atrakcyjnego cenowo pakietu obejmującego wykonanie usług kilka razy z rzędu. Specjaliści będą pilnować grafiku czyszczenia bez potrzeby ingerencji z Waszej strony, to ogromne udogodnienie dla zarządców wielu mieszkań lub właścicieli dużych firm. Mycie okien można skonsultować telefonicznie. Następnie w wyznaczonym terminie ekipa czyszcząca przyjedzie na miejsce w celu dokonania oględzin, dopasowania odpowiedniej metody do powierzchni i przeprowadzenia mycia testowego. 

Postaw na usługi profesjonalistów!

Klienci, którzy zdecydowali się na zlecenie czyszczenia okien profesjonalistom, rzadko rezygnują z ich usług. Stanowią one ogromne udogodnienie pozwalające zaoszczędzić masę czasu, który z pewnością można wykorzystać w lepszy sposób. Firma czyszcząca dzięki zastosowaniu sprzętu takiego jak detergenty, chemia softwash lub myjki teleskopowe sprawi, że każdy budynek odzyska swój dawno utracony blask. Wysokiej klasy ekwipunek umożliwia także czyszczenie z poziomu ziemi, co eliminuje koszty wynajmu rusztowania lub dźwigu. Na rynku obecnych jest wiele ofert dotyczących czyszczenia okien, jednak w praktyce na niewielu z nich można polegać. Specjalistyczny zespół czyszczący powinien być złożony jedynie z fachowców o wieloletnim doświadczeniu przeszkolonych w obsłudze najnowszych technologii i metod dostępnych na rynku – ich wykorzystanie w niewłaściwy sposób i bez odpowiedniej wiedzy może wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Przykładem mogą być bardzo popularne współcześnie metody hydrodynamiczne. Myjka ciśnieniowa w nieodpowiednich rękach może doprowadzić do uszkodzenia elewacji, a co za tym idzie, do konieczności ponownego jej malowania lub nawet przeprowadzenia kosztownego remontu. Bardzo często dobra firma czyszcząca zaproponuje użycie innowacyjnej technologii mycia niskociśnieniowego. Pozwala ono skutecznie wyeliminować większość rodzajów zabrudzeń z dowolnej powierzchni i nie zagraża środowisku naturalnemu. 

Jak znaleźć dobrą firmę czyszczącą?

Nadal zastanawiasz się nad zatrudnieniem specjalistów do mycia swojej posesji lub siedziby firmy? Skontaktuj się z Nami! Przekonamy Cię o naszych możliwościach i doradzimy w wyborze odpowiedniej metody! Firma czyszcząca to gwarancja natychmiastowych efektów! Z naszych usług korzystają zarówno małe przedsiębiorstwa, wielkie korporacje jak i klienci indywidualni, którzy dbają o wygląd okien oraz elewacji. Od wielu lat skutecznie myjemy powierzchnie na terenie całego województwa pomorskiego, szczególnie w okolicach miast takich jak:

  • Sopot 
  • Gdańsk
  • Gdynia 

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalistów specjalizujących się w czyszczeniu elewacji domów
i dachów? Od wielu lat zajmujemy się myciem różnego rodzaju powierzchni
na terenie województwa pomorskiego. Wykonujemy usługi w miastach:

trójmiasto

Trójmiasto

gdańsk

Gdańsk

gdynia

Gdynia

Gwarantujemy efekty widoczne w całym mieście!

Umów się i zamów powierzchnie testową!

zadzwoń już teraz

softwash24.pl 2019 | wszelkie prawa zastrzeżone